Bën aksident me Zetor, humb jetën 70 vjeçari

10:32 | 10 Dhjetor 2019

Një 70 vjeçar ka humbur jetën pas një aksidenti me zetor në Tale të Lezhës.

Shtetasi me iniciale M.L banues në Tale, Lezhë po drejtonte mjetin tip “Zetor” ku rreth orës 06:50 mjeti ka dalë nga rruga duke u shkaktuar vdekjen 70 vjeçarit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara