Basha publikon video dhe foto të ekspeditës nga Valbona në Theth

19:46 | 20 Qershor 2020

Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë një ekspeditë alpine nga Valbona në Theth teksa e cilëson natyrën aty si një mrekulli të papërshkrueshme.

“Sot ekspeditë alpine nga Valbona në Theth: Një mrekulli e papërshkrueshme me fjalë. Nuk ka vend më të bukur se i yni! Le ta kthejmë në bekim për çdo shqiptar”, shkruan Basha.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara