Basha: Pas dy marsit shporrje e tiranisë dhe fitore e demokracisë

13:50 | 5 Mars 2020

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë në një takim në Shkodër ditën e sotme, i pyetur se çfarë do të ndodhë pas dy marsit?

Përgjigjja e tij:

Basha: Shporrje e tiranisë dhe fitore e demokracisë është objektivi i Partisë Demokratike dhe për këtë do të bëjmë gjithçka, bashkë me Shkodrën dhe gjithë shqiptarët.

Me të gjitha format dhe mënyrat demokratike. Ju përshëndes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara