Aksident në Fushë-Krujë, makina bie në humnerë

13:04 | 4 Janar 2019

Një makinë mësohet të ketë rënë në humnerë ditën e sotme në Qafështamë.

Sipas policisë makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në humnerë. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Megjithatë ende nuk dihen shkaqet që çuan në këtë aksident./Gazeta Express/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara