Aksident i frikshëm në Kamëz, i moshuari humb jetën

23:31 | 15 Prill 2018

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në Kamëz, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një i moshuar.

Ngjarja sipas raportimeve paraprake, ka ndodhur rreth orës 22:45 në hyrje të Kamzës.

Raportuesit bëjnë me dije se i moshuari është përplasur nga një mjet shkruan JOQ.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilën ka ndodhur ngjarja dhe identiteti i të moshuarit, por pritet zbardhja e saj nga ana e policisë.

Shpërndaje në rrjete sociale