Aksident fatal, mjeti del nga rruga

18:30 | 7 Shkurt 2020

Një aksident ka ndodhur në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në vendin e quajtur “Mogila”, ku një automjet tip Benz ka dale nga rruga dhe është përmbysur.

Si pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri që ndodhej në mjet.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara