20 kg drogë në dy çanta, arrestohet shqiptari në Korfuz

23:25 | 11 Shtator 2019

Një person ka rënë në pranga ndërkohë që dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi u kapën me 20 kg marijuanë të ndarë në dy çanta me drogë në veri të ishullit të Korfuzit.

Në pranga vu shqiptari 20-vjeçar ndërkohë që në kërkim u shpallën dy të tjerët të moshave 19 dhe 20-vjec.

Sasia prej 20 kg marijuanë ishte ndarë në 18 pako por nuk dihet destinacioni i saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara