Zeshkane më të bukur se Xhensila, s’keni parë?!

13:45 | 24 Janar 2020

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtarët më të njohura shqiptare.

Përveç talentit, ajo ka edhe një bukuri natyrale, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, i ka bërë të zeza, e kjo po i shkon shumë asaj!

Ndryshimin e saj e mirëpritën edhe ndjekësit e saj, që përmes komenteve shfaqen pëlqimin e tyre.

Ndryshe, Xhensila është e martuar me aktorin Bes Kallaku, dhe janë prindër të një vajze të quajtur Ajka.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara