Zbulon gjoksin Mariah Carey (FOTO 16+)

21:30 | 16 Shkurt 2017

Ajo gjithmonë ka qënë e apasionuar pas veshjeve të ngushta dhe kjo e fundit nuk ndryshonte.

Incidenti me veshjen, ka nxjerrë në pah gjoksin e Mariah Carey, ndërkohë që ka qënë duke parë një ndeshje ditën e Shën Valentini,

E shoqëruar nga i dashuri i saj i ri, Bryan Tanalka, çifti dukej në një gjendje të mrekullueshme shpirtërore ndërkohë që po shikonin ndeshjen, pavarësisht incidentit të ndodhur me veshjen./Arbresh.info.

 

Semi-Exclusive... 52030987 Singer Mariah Carey looks a little worse for wear as she suffers a wardrobe malfunction after her concert in Paris, France on April 21, 2016. Mariah's nipple tape poked out from inside her little black dress as she partied at the VIP room after her concert. Earlier in the evening, she reacted to the news of Prince's death, telling ET, "I'll never get over it. He helped me through so many moments where I needed somebody to guide me through. Just a true genius. There will never be anybody else like him." Perhaps that's why Mariah didn't leave the club until 5:30 am, when she stumbled back to her hotel and posed for pictures with fans. ***NO WEB USE W/O PRIOR AGREEMENT - CALL FOR PRICING*** FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (310) 505-9876 RESTRICTIONS APPLY: USA ONLY

336f3a2700000578-3552812-image-a-73_1461326690663

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara