Zbulohet pasuria e kësaj deputete

21:59 | 18 Mars 2017

I ftuar i radhës në emisionin ‘Xing’ me Ermalin është gazetari Enkel Demi.

Ai është njëkohësisht dhe bashkëshort i deputetes Mesila Doda.

Ai ka thënë se paguan kredi, e për këtë fakt punonjësit e bankës çuditen. “Më pyesin edhe ju paguani kredi? Po ju keni gruan deputete?”, thotë gazetari.

Ai shpjegon më tej se është e vërtetë që të gjithë politikanët janë të pasur. “Përveç njërës dhe me atë u martova unë”, tregoi gazetari i cili ishte i ftuari i radhës ‘Xing me Ermalin’.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara