Zbulohet mashkulli që po e shoqëron Taynën në Amerikë

21:18 | 13 Shtator 2019

Ka shkuar atje prej disa ditë.

Tayna gjithashtu po e shfrytëzon rastin, që të takohet edhe me të famshëm, që jetojnë në Amerikë,

Në fotografitë dhe videot që reperja nga Prizreni po ndan në rrjete sociale kemi parë atë duke u shoqëruar nga modelja Vildane Zeneli gjatë vizitës së saj në SHBA.

Por tani me një postim të ndarë në Instastory nga Tayna shohim se bashkë me Vildanen është edhe këngëtari Seven Saraçi ata, që po ndihmojnë rep-artisten të shijojë në maksimum këto ditë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara