Zanfina publikon këngën e re me videoklip (Video)

19:51 | 15 Korrik 2015

Zanfina vjen me projektin për sezonin e verës, kënga titullohet ‘Nuk po të shoh’ dhe është mjaft ritmike.

Ndërkohë Zanfina duket atraktive dhe si gjithmonë në formë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara