Zajmina ndryshon pamjen

22:57 | 11 Janar 2019

Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku mezi njihet.

Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë.

Pikërisht kjo kapele dhe veshja shumë elegante, e bënte atë të dukej ndryshe, saqë ishte e vështirë ta njihje.

Kujtojmë që këngëtarja komplimentohet vazhdimisht për format trupore, të cilat çdo herë i ka në top-formë.

Zaimina është nënë e një vajze, për të cilën po kujdeset që prej lindjes së saj, ndërsa prej kohësh nuk është aktive në muzikë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara