Zaimina Vasjari provokon në bikini, ekspozon trupin e saj si peshk

13:55 | 30 Qershor 2020

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, është një personazh mjaft i komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme me vajzën e saj, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese, shkruan portali arbresh.info

Zaimina së fundi ka pozuar me rroba banjo të bardha, ndërsa vjen në formë të mrekullueshme duke vënë në fokus fizikun e saj.

Zaimina përndryshe ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë, duke qenë më shumë e përkushtuar në profesionet tjera të saj si sipërmarrëse dhe arkitekte. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara