Zaimina ‘çmend’ me linjat e saj trupore

19:40 | 23 Korrik 2019

Vazhdon të mbetet një nga emrat më të përfolur në mediat vendore, pavarësisht që hoqi dorë nga muzika.

Zaimina Vasjari vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Khloe, shkruan portali arbresh.info

Së fundi bukuroshja ka bërë një postim  në llogarinë e saj në Instagram ku ka ekspozuar format e saj bombastike.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për paraqitjen atraktive.

Zaimina përndryshe ka tash e sa kohë që është tërhequr nga muzika, dhe është më shumë e fokusuar në biznes. /arbresh.info/

View this post on Instagram

Yasas 🇬🇷

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara