Young Zerka dhe Dafina Zeqiri nisin gjirimet për klipin e ri

15:25 | 17 Korrik 2015
Dafina Zeqiri dhe Young Zerka shumë shpejtë do sjellin me videoklip këngën e tyre bashkë.
Kësaj vere i shtohet edhe një bashkëpunim shumë shpejtë.

Siç është paralajmëruar më herët, edhe Dafina Zeqiri do vijë me në duet me këngëtarin nga Shqipëria Young Zerka, i cili deri tani numëron disa bashkëpunime mjaft interesante.

Dafina dhe Young Zerka madje kanë filluar xhirimet e videoklipi, për të cilin sipas Instagramit të Zerkës, shihet që kanë zgjedhur qytetin e Pejës.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara