Xhesila Myrtezaj dhe Bes Kallaku shkëmbejnë puthje pasionante

23:10 | 10 Janar 2019

Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet.

Dyshja së fundi ka qëndruar në qytetin shqiptar të Korçës, ku kanë ndarë edhe çaste të ëmbla dhe sentimentale.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Intagram teksa shihet duke u puthur pranë një bredhi të vitit të ri.

Për një kohë të shkurtër ka arritur një numër të madh të pëlqime dhe komente pozitive për dyshen shqiptare.

Theksojmë se çifti kohë më parë është bërë prind të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Ajka.

Ndryshe, Xhensila dhe Besi janë duke punuar ndaras projekte të reja muzikore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara