Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël

21:50 | 11 Janar 2019

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte kombinuar me ngjyrë kafe dhe të zezë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj është “Çika çika”, në duet me Ardian Bujupin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara