Xhensila Myrtezaj përdoruese e dobët e ‘photoshop’-it

22:32 | 21 Korrik 2019

Duket se edhe Xhensila Myrtezaj si shumë kolege të saja qenka përdoruese e fotoshopit, për këtë herë paska dështuar në përdorimin e tij.

Pas heqjes së kilogramëve, Xhensila ka publikuar një fotografi në Instagram, ku si rrallëherë vërehet e ka përdorur paksa “phtotshop”-in dhe nuk shihet fare kërthiza.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara