Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto) | arbresh.info
xhensila-pere

Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto)

Ish-konkurrentja e Big Brother Xhensila Pere ka publikuar një foto mjaft provokuese të saj.

Megjithatë ajo nuk është mjaftuar me kaq. Siç ka thënë edhe më herët për momentin Pere është beqare dhe këtë fakt e ka komentuar kështu. “Të jesh beqare nuk është një status por një fjalë që përshkruan një person, i cili është mjaftueshëm i fortë të shijojë jetën pa qenë i varur nga njerëzit e gabuar,”-është shprehur Xhensila. Më parë ajo ka qenë e lidhur me një nga banorët e Big Brother, Fatjonin./Gazeta Express/

xhensila-pere1_1484163479-3262729
Leave a Reply