Xhensila bën ndryshim drastik në pamje

14:53 | 14 Gusht 2019

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është tejet aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotogafi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në bjonde dhe dukej tejet seksi.

Ndryshe, Xhensila është mjaftë e pranishme në koncerte dhe mbrëmje muzikore anembanë trojeve shqiptare. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara