Vjen edhe një çmim për Dua Lipën (Foto)

11:22 | 16 Shkurt 2017

 Dua Lipa po e dëshmon  suksesin e  saj çdo ditë e më shumë në muzikë.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer edhe një çmim, kësaj radhe bëhet fjalë si artisja më e mirë në VO5 NME Awards.

Kjo paraqitje ndryshe njihet edhe si “Grupet për refugjatë”, gjersa shikuesit mund të dhurojnë të holla për të ndihmuar refugjatët duke dërguar mesazhin REFU në numrin 70700, mesazh ky që do të kushtoj 5 pound.

Kjo ceremoni është mbajtur në Londër dhe Dua ka postuar fotografi nëpër rrjetet social ku shihet krah babait të saj, këngëtarit të dikurshëm Dukagjin Lipa./Arbresh.info/

fffff_1487196583-191078

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara