Vin Disel bëhet baba për të treten herë

15:26 | 17 Mars 2015

Aktori me famë botërore Vin Disel të cilin sigurisht e njihni nga filmi “Fast and Furious” kohë më parë kishte bërë të ditur se është në pritje të fëmijës se tij të tretë me të dashurën e tij prej kohësh,Paloma Jemenez

Aktori Vin Disel deklaroi se i pëlqejnë shumë fëmijët dhe se dëshiron ti shoh ata duke qarë e duke u rritur,ai ka cekur fjalët e Louis Amstrong “Ata do të mësojnë shumë më shumë se që unë kam mësuar ndonjëherë”

Aktori ka zbuluar se tashmë është bërë baba për herë të tretë dhe se është shumë i gëzuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara