Vin Diesel publikon këngën e parë “Feel Like I Do”

23:34 | 1 Tetor 2020

Aktori i famshëm, Vin Diesel ka publikuar këngën e tij të parë “Feel Like I Do” në bashkëpunim me Kygon.

Ritmi i vallëzimit nuk është shumë i shpejtë ose shumë i furishëm, por thjesht i duhuri. Dhe teksti i këngës, në lidhje me një goditje të re, është padyshim i përshtatshëm, shkruan CNN, përcjell portali arbresh.info

Diesel paralajmëroi këngën në “The Kelly Clarkson Show” javën e kaluar, ku ai foli për dashurinë e tij të vjetër për muzikën,

“Në një vit ku normalisht do të isha në një set filmi, kam pasur një tjetër rrugë krijuese, një mënyrë tjetër për të ndarë me ju zemrën time,” tha Diesel në lidhje me mënyrën se si pandemia e koronavirusit ka vonuar xhirimet e filmit.

Ylli i “Guardians of the Galaxy” ka qëndruar kryesisht në blockbusters, por tha në Instagram se ai ishte i inkurajuar nga fansat të “dilte nga zona e rehatisë (së tij)” dhe më në fund të publikonte disa këngë.

Është hera e parë që babai 53 vjeçar i tre fëmijëve publikon këngën e tij, por fansat e kanë dëgjuar atë duke kënduar më parë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara