Victoria Beckham e dëshiron Caitlyn Jenner si modele në linjën e saj të modes

17:07 | 22 Qershor 2015

Victoria mendon se Caitlyn duket absolutisht mahnitëse dhe i pëlqen stili i saj, për këtë ajo dëshiron ta përfshijë në fushatën e ardhshme që po e organizon.

Thuhet se ajo është e gatëshme të punoj me Caitlyn Jenner dhe madje dëshiron që t’ia besoj asaj reklamimin e rrobave të linjës së saj.

Kreatorja Bechkam është gjoja një fanse e madhe e Caitlyn.

“Ajo është e hapur për idenë e të punuarit me modele transeksuale ”, shkroi Daily Star.

Sipas burimeve të brendëshme të Daily Star , Victoria Beckham tashmë ka filluar diskutimet me menaxherin e Caitlyn për bashkpunim të mundshëm në fushën e modes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara