Vedati Bajrami po i pret me padurim dasmat

21:40 | 30 Maj 2020

Aktori i mirënjohur, Vedat Bajrami, është i njohur në zhanrin komedi pasi numëron një sërë rolesh të tilla.

Edhe në këto kohë izolimi, përmes videove dhe serialeve të prodhuara kohë më parë, ai po i argëton të gjithë ndjekësit e tij, shkruan portali arbresh.info

Vedati ndau një fotografi, ku shihet i veshur bukur, e që në përshkrim bën me dije që po i pret dasmat.

 

View this post on Instagram

 

A thu a vjen ajo ditë me shku dasëm 💐

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

“A thu a vjen ajo ditë me shku dasëm”, ka shkruar Vedati. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara