Vedat Bajrami vjen me foton e parë për 2019, shfaqet nga ky vend

17:03 | 2 Janar 2019

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami ka sjell imazhin e parë për 2019-të.

Vedati i njohur nga rolet e tij të shumta si : Liki, Fuka, Sahit Plisi ka publikuar foton e parë për këtë vit.

“Foto e parë për vitin 2019 , gjithmonë në Përkrahje Policia e Kosovës Gëzuar dhe paqi shëndet e punë të mbarë”, është përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

Bajrami vazhdon të jetë i angazhuar në shumë skeçe humoristike bashkë me kolegët e tij aktorë: Mensur Safqiu dhe Osman Azemi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara