Vedat Ademi vjen me “Nuk kam faj”

20:15 | 11 Maj 2019

Njëri ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, Vedat Ademi ka publikuar projektin e shumëpritur “Nuk kam faj”.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur Vedat Ademi dhe Kevin Kalo, për muzikën Genti Myftaraj, ndërsa për vizuelizimin produksioni Pro Video. Ky është një projekt mjaft i veçantë i xhiruar në Sarandë, dhe ani pse ka pak orë nga publikimi, artisti shqiptar ka marrë komente shumë pozitive, shkruan rtv21.tv

Këngëtari mitrovicas gjithmonë ju befason me projekte të këndshme. Vlen të theksohet si ai tash e një kohë është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./21Media

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara