Vedat Ademi me ‘Let me love you’ sjell verën, ja detajet (FOTO)

20:56 | 26 Prill 2017

Këngëtari Vedat Ademi është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Në një prononcim për portalin arbresh.info ai u shpreh se ‘Let me love you’ do dal në treg edhe dy javë.

‘Kënga është verore me ritme reggae, dhe videoklipi është xhiruar në Florida’, u shpreh Vedat Ademi.

Përndryshe, ai tash e sa kohë po jeton në New York por duke qëndruar gjithmonë afër publikut me projekte muzikore./Arbresh.info

vedati

Lajmet më të lexuara