Vajza në foto tani është një këngëtare shumë e njohur (Foto)

11:20 | 17 Gusht 2015

Shihet se prej kur ishte e vogël, pasion e kishte muzikën.

Vesa Luma, që sot gëzon një famë dhe respekt të madh si këngëtare shumë e dashur për fansat dhe kolegët e saj, në një foto të publikuar tregon se si fëmijë nuk mund të rrinte dot pa notat e tingujt muzikorë.

Vesa si duket mbrëmë ishte kthyer në kohë, duke kujtuar fëmijërinë e saj, pasi që fotoja e publikuar në Instagram, ku ajo dikur ishte fëmijë, është foto e shumë viteve paraprake.

Por, Vesa edhe atëherë, ashtu si edhe sot, është një vajzë simpatike dhe shumë e hareshme.

Kënga e fundit e Vesës për këtë sezonë verore “T`kan fol keq për mu” ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtobe.

Ndërsa, Vesa është moderatore e emisionit “E diela me Vesën”, kurse këngëtarja gëzon një jetë të lumtur me të dashurin e saj, reperin nga Shqipëria, Big Basta.

vesavogel

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara