Vajza e vogël e Kim Kardashian mbath taka të larta

16:23 | 16 Prill 2019

Ajo është vajza e një babai reperi dhe një mamaje e cila është yll televiziv. Fjala është për North West, vajzën e Kim dhe Kanye West.

Së fundmi ajo ka bërë një veprim shumë interesant, shkruan portali arbresh.info

North, teksa po mbante në krah vajzën e vogël kishte mbathur take të larta dhe assesi nuk pranonte t’i largonte ato edhe pse e kishte vështirë të ecte në to.
Këtë video qesharake e ka postuar vetë Kim në llogarinë e saj personale në Instagram. / arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara