Vajza e tyre mbushi një muaj, Granit Xhaka poston portretin e bukur familjar

22:38 | 7 Nëntor 2019

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj një muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Në një mujorin e vajzës, që e pagëzuan Ayana, futbollisti publikoi portretin më të bukur familjar.

“Urime njëmujorin engjëlli im. Nëna dhe babai të duan”, ishte mbishkrimi që Xhaka ia la fotos, ku pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Ayana është fëmija i parë i Granitit dhe Leonitës./lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara