Vajza e Mozzik dhe Loredanës me “Rolex” në dorë

16:23 | 12 Qershor 2019

Mozzik dhe Loredana së fundi janë çifti më i përfolur i estradës.

Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën kujdesen shumë si Loredana, ashtu edhe Mozziku, shkruan portali arbresh.info

Reperi ka postuar një fotografi të ëmbël të vogëlushes, në të cilën shihet se ia kishte vendosur në dorë ‘Rolexin’ e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara