Urimi i veçantë dhe dhurata që Marina ka pranuar nga nëna e saj Eli me rastin e ditëlindjes

13:58 | 27 Mars 2018
Marina Fara sot feston ditëlindjen.

Andaj bukuroshja zeshkane ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq e edhe dhurata nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net

Por urimi më i veçantë ishte ai i nënës së saj, Eli Fara, e cila ka publikuar një video në Instagram me të cilën edhe i ka dëshiruar gjitha të mirat vajzës së saj në këtë ditë të veçantë.

Ajo gjithashtu i ka blerë edhe një buqetë të bukur me lule për çka Marina e ka falënderuar publikisht.

‘’ E shtrenjta ime faleminderit❤️❤️je pasuria me e madhe qe kam’’ ka shkruar ajo ndërsa në vazhdim ju sjellim video-urimin e Elit./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara