Unikkatil ka porosi për politikanët: A keni b*** me falë Mitrovicën

16:04 | 28 Korrik 2019

Mbrëmë ishte koncerti i Unikkatil.

Ajo elektrizoi publikun që ishin në numër, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ishte e pranishme dhe ju sjell pamje ekskluzive të performancave të artistëve.

Mes tjerash mbreti i repit i tha edhe disa fjalë për politikanët.

Detajet i sjell kronika e mëposhtme./arbresh.info/

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara