Unikkatil dhe Mozzik vijnë në bashkëpunim

00:58 | 21 Korrik 2019

Kohë më para Mozzik dhe Unikatil janë takuar në Zvicër edhe kanë publikuar foto bashkë, dhe që atëherë është bërë e ditur se do të vijnë në një bashkëpunim./Arbresh.info

Por Reperi Mozzik pak minuta më parë njoftoj  në rrjetin social Instagram, duke shkruajtur

“E veç n’ondrra tona mun me pa naj ditë t’qetë! Legjenda Unikatil.”Humbën edhe shkronjat gati tu e postu ket foto..po man fund ndodhi kjo ondërr e ndjekun me punë e vullnet ☝🏻
Nesër del konga ft. @unikkatilofficil në ora 18:00 ! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 “

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara