‘Unë i tremb njerëzit!’, thotë Jonida Maliqi

10:31 | 10 Shkurt 2019

Jonida Maliqi është këngëtarja që do të përfaqësoj këtë vit vendin tonë në Eurovizion. Jonida, e ftuar gjatë pasdites së sotme, në emisionin ‘Thumb’ ka folur jo vetëm për këtë eksperience, që mezi po e pret, por dhe për jetën private si beqare.

‘Komunikimi për mua është shumë i rëndësishëm, por në fakt nuk kam pasur asnjë rast konkret. Unë i tremb njerëzit’, tha Maliqi.

Kujtojmë që këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara