U tha se u bë nënë, Gigi Hadid befason të gjithë me postimin e fundit

08:31 | 18 Shtator 2020

Gigi Hadid nuk ka lindur akoma, por barku i saj sigurisht që po rritet!

Modelja 25-vjeçare, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Zayn Malik , postoi një seri selfies të enjten (17 Shtator).

“Në javë e 27, fluturoi koha”, shkroi modelja në postimin në Instagram.

Babai i Gigi Hadid, Mohamed kishte bërë fansat të mendonin se ajo kishte lindur fëmijën e saj të parë kur ai i shkroi një shënim nipit të tij dhe e postoi atë në Instagram.

Mohamed më pas fshiu atë postim sepse shkaktoi një furi të madhe në rrjetet sociale dhe tifozët mendonin se ajo tashmë e kishte lindur vajzën e saj.

View this post on Instagram

from about 27 wks ?? time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara