Tuna zbulon pothuajse komplet gjoksin në foton e fundit

08:15 | 2 Korrik 2019

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, po vazhdon t’i shijojë pushimet verore bashkë me familjen e saj.

Artistja si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Turqinë, ndërsa gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar një sërë imazhesh nga ana e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi Tuna ka tronditur rrjetet me një foto provokative teksa ka zbuluar pothuajse komplet gjoksin e saj bombastik.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj joshëse.

Ajo pritet së shpejti të sjellë remiksin e këngës “A don hala”, të cilën e publikoi në mars në kuadër të albumit “Fortuna”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara