Tuna si gjithmonë e bukur dhe plot sharm

12:17 | 15 Korrik 2020

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdi, është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instgram, shpesh ndan me fansat imazhe dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Dje ka festuar ditëlindjen e saj me ç’rast ka publikuar një set fotografik, ku po duket tejet e bukur.

Tuna përndryshe ka festuar 35-vjetorin e lindjes së bashku me djalin në pushime, të cilat po i kalojnë në Chikago të Illinois.

Tuna ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor për fansat, e ai i fundit mbetet “Amoni” i lansuar në tetor të vitit 2019. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara