Tuna publikon foto nga ditëlindja e djalit të saj

21:41 | 3 Maj 2018

Për këngëtaren Tuna Sejdiu dhe muzikantin Patris Berisha dita e djeshme, 2 maji ishte një ditë shumë e veçantë, pasi që djali i tyre Tian Patris mbushi një vit.

Me këtë rast ata i organizuan një festë shumë të bukur duke u kujdesur kështu që çdo detaj të jetë në vendin dhe duke ftuar mysafirë të ndryshëm në ditëlindje, shkruan arbresh.info.

Ndërsa disa nga momentet këngëtarja ka vendosur që sot ti ndajë bashkë me ndjekësi e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet bashkë me Patrisin djalin e tyre dhe të ftuarit.

“Mbretëria ime e Xhunglës”, ka qenë mbishkrimi I fotove./Arbresh.info

One year full of joy and happiness ??

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Jungle Kingdom of mine ??

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara