Tuna me pozë atraktive në fustanin bardhë e zi

22:19 | 1 Maj 2019

Tuna Sejdiu është shfaqur joshëse në fotografinë e fundit.

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishej me një fustan bardhë e zi dhe atlete, teksa mori pozë joshëse.

Për ndryshe, Tuna po shijon suksesin e albumit të ri “Fortuna”, i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara