Tuna duket kaq bukur në fustan të kuq

12:56 | 7 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur, Tuna në çdo paraqitje di të duket e thjeshtë dhe e bukur.

Së fundi, ajo ka bërë një paraqitje me një fustan të kuq nga Chicago, ku padyshim duket perfekte.

Kujtojmë faktin se megjithëse nënë e një djali, ajo po arrin të mbahet në formë të shkëlqyer.

Kujtojmë faktin se megjithëse nënë e një djali, ajo po arrin të mbahet në formë të shkëlqyer. /IndeksOnline/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara