Tuna dhe Patrisi kanë rregulluar shtëpinë për festat e fundvitit

00:34 | 13 Nëntor 2019

Tuna Sejdiu dhe burri i saj Patris Berisha, janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata janë bërë para pak viteve prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Tani, ata po jetojnë bashkë në Amerikë.

Sot, ata kanë filluar të përgatiten për festat e fundvitit dhe e kanë rregulluar me shumë stil shtëpinë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara