Tuna befason, shkon në spital me veshje të njëjtë si në videoklip

17:03 | 22 Shkurt 2018

Tuna Sejdiu vajza e shumë hiteve dhe ‘Zogu më i mirë prej krejtve’ vazhdon të këtë vëmendjen e madhe në raport me jetën e saj private.

Edhe pse pritet që të sjell projektin që ajo ka paralajmëruar dhe është në përgatitje e sipër, por për këtë pjesë ajo nuk nxiton shumë, primare e ka jetën dhe rritjen e djalit,  shkruan Kosovarja.

Të bërit mama është sakrificë, prandaj edhe për Tunën kjo periudhë është delikate pasi Tiani është ende i vogël dhe do pranin e të ëmës.

E një publikim të fundit që ajo ka bërë në profilin e djalit vihet re se Tunës i pëlqejnë këto shalla prej pellushi ajo një të tillë e përdori në vitin 2014 ne këngën ‘Pardon’.

Ndërsa ditën e sotme pothuajse të njëjtën gjë ka përdorë sot në një vizite që i ka bërë djalit në njërin nga spitalet në Prishtinë.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara