Trupat e bukur të artisteve janë falë këtij personi

14:34 | 27 Korrik 2019

Gen Zeqiraj është një ndër trajnerët më të njohur të fitnesit.

Ai njihet si një person tejet motivues, shkruan arbresh.info.

Geni ka shumë sekrete të fytyrave publike seps eka vite që punon me ta.

Trupat e bukur të tyre janë falë përkushtimit të Genit.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku foli rreth jetës profesionale dhe raportet me artistët vendor.

Po ashtu përmendi disa gjëra sekrete të tyre.

Këto dhe detaje tjera i kuptoni tek linku i videos./arbresh.info/

 

https://www.youtube.com/watch?v=FYQCR0F6Oj0

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara