Tri fotografitë e Rashelit që do t’iu lënë pa mend

23:10 | 15 Nëntor 2019

Bukuroshja nga Shqipëria, Rashel Kolaneci është njëra ndër femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar..

Madje përveç se është një modele e njohur, ajo shquhet edhe si sportistja më seksi shqiptare e cila u zgjodh edhe kampione e boksit, shkruan Magazina.

Në rrjetet sociale është mjaft aktive e sidomos në llogarinë e saj Instagram, ku publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft të ‘nxehta’.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara