Tifozë të Real Madridit, a keni ndonjë koment për festën e super-tifozes së Barçës?

18:23 | 24 Dhjetor 2017

Barcelona e ka turpëruar Real Madridin të shtunën duke e mundur në ‘Santiago Bernabeu’ me shifrat 3:0, transmeton arbresh.info.

Tifozja speciale e Barcelonës dhe Lionel Messit, Suzy Cortez e ka festuar në mënyrë të veçantë fitoren e skuadrës së saj të zemrës dhe lojtarit të saj të preferuar, Lionel Messit.

Ish-Miss Bum Bum ka publikuar foto me fanellën me numër 10 të cilën e bart Leo Messi i cili edhe një herë shkëlqen ndaj rivalit të përbetuar. /arbresh.info/

Foto 1 Foto 4 Foto 8Foto 5Foto 2 Foto 3

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara