Thellohen dyshimet në lidhjen mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdas

14:48 | 25 Mars 2020

Futbollisti i Rangers, Eros Grezda flitet se është në lidhje me bukuroshen shqiptare Oriola Marashi.

Së fundmi disa imazhe të përbashkëta të publikuara në rrjetet sociale, kanë përforcuar te fansat dyshimet se dyshja në fjalë mund të jenë vërtetë në lidhje, shkruan portali arbresh.info

Një pamje të një oborri me dëborë, të cilën Eros Grezda e ndau me ndjekësit e tij në InstaStory, teksa vetëm dy orë më vonë edhe Oriola publikoi imazhe të të njëjtit vend, fiks nga i njëjti kënd.

Kujtojmë se Grezda është duke kaluar në krizë të madhe në karrierë pasi që Gerrard e ka përjashtuar nga skuadra e parë e Rangers, por që duket se është kapur fort në dashuri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara