Teuta lëvdon Tunën

16:45 | 21 Qershor 2015

Aktorja shqiptare, Teuta Krasniqi është ajo që duket se e ka pëlqyer shumë këngën, vallëzimin dhe klipin e Tunës.

Në profilin e saj në instagram Teuta shkruan:

“Fenomenale. Tuna, kënga, interpretimi, teksti, përgatitja e saj shumë profesionale për paraqitje skenike, koreografia. Gjithçka. I Love it”.

Teuta

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara